Wyprzedaż! Lot na paralotni - Wrocław Zobacz większe

Lot na paralotni - Wrocław

Nowy

Ta niezwykła podniebna eskapada jest doskonałym prezentem dla osoby lubiącej czuć moc adrenaliny. Lot na paralotni jest gwarancją niezwykłych przeżyć oraz nadzwyczajnych pejzaży towarzyszących śmiałkowi, który zdecyduję się na ten odważny krok.

Więcej szczegółów

Opis

Height 100
Width 100
Weight 100

Więcej informacji

lot-Jeżeli chodzi o Wrocław, to lot odbywa się na lotnisku w Oleśnicy. Gwarantowana długość wędrówki po niebie to 8 minut, a jeżeli lot okaże się krótszy jest on powtarzany. Lot odbywa się na wysokości od 500 metrów do jednego kilometra, w zależności od warunku. Jeżeli pogoda jest zbyt niebezpieczna, pilot może podjąć decyzję o przełożeniu startu. Jeżeli chodzi o wiek śmiałków chcących wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu, musi on być równy co najmniej 12 lat. Osoby korzystające z tej usługi nie mogą ważyć więcej niż 120 kg. Wszystko to jest gwarancją bezpieczeństwa i komfortowego lotu. Śmiałek powinien założyć odpowiedni nieprzewiewny ubiór oraz polecane są okulary przeciwsłoneczne. Jeżeli chcesz podziwiać z lotu ptaka niesamowite pejzaże okolić Wrocławia, powinieneś zapoznać się z naszą ofertą!

Najważniejsze informacje

Lot odbywa się w okolicach Wrocławia.
Sam lot trwa od 8 - 15 minut.
Lot jet uzależniony od pogody. Latamy albo wieczorem po 17:00 albo z rana. W przypadku pochmuernego dnia i braku termiki jest możliwość latania w ciągdu dnia
Lot odbywa się w tandemie czyli pilot + Ty. Maksymalna waga pasażera to 100kg
Jest możliwość filmowania lotu. Bezcenna pamiętka.

Masz więcej pytań? Śmiało napisz, zadzwoń do nas!

Jak się przygotować

Przygotowanie powinno zależeć od pogody. W słoneczne dni nie zapomnij okularów przeciwsłonecznych. W zimniejsze dni nie zapomnij się ciepło ubrać. Należy pamiętać, że nawet jak jest ciepło tam w górze może się znacznie ochłodzić - poprzez wysokość a dwa należy pamiętać że wieje podczas takiego lotu.

Bezpieczeństwo

Paralotniarstwo jeżeli jest wykonywane zgodnie z przepisami i zdrowym rozsądkiem jest wyjątkowo bezpieczne. Piloci z którymi współpracujemy posiadają stosowne uprawnienia i odpowiednio długi nalot. Sprzęt, który używają posiada odpowiednie certyfikaty.

Warto wiedzieć

  • prędkość przelotu (względem ziemi) to między 30-60 km/h
  • średnie wznoszenie to około 1-2m/s
  • jeżeli silnik zgaśnie podczas lotu nie należy panikować a należy delektować się ciszą i widokami - paralotnia leci swobodnie
  • są trzy sposoby lotu na paralotni: swobodne, z silnikiem oraz na wyciągarce

Video